Wycieczki po Poznaniu, ciekawe zwiedzanie Poznania

Serdecznie zapraszam na wycieczkę po Poznaniu. Nazywam się Małgorzata Wykowska i jestem licencjonowanym przewodnikiem po mieście. Moją pasją jest oprowadzanie Turystów, zarażanie miłością do mojego rodzinnego miasta.

rynek Poznań

Wiem, że zwykłe oprowadzanie po mieście to za mało, zbyt statyczne i nie okłamujmy się zwyczajnie nudne, dlatego w trakcie zwiedzania ze mną otrzymujecie Państwo nie tylko suche fakty, ale również dozę humoru, ciekawostki z życia znanych Poznaniaków, poznajecie legendy, anegdoty, w całość narracji wplecione są wyrażenia z gwary poznańskiej, rozwiązujecie Państwo zagadki, szukacie ukrytych znaków.

Dla grup dysponujących większą ilością czasu, bądź nie lubiących standardowego zwiedzania proponuję zwiedzanie Poznania z elementami gry miejskiej, możemy również zobaczyć miasto z okien historycznego  tramwaju lub autobusu, a może rejs po Warcie, albo zobaczymy nietypowy Poznań?

 

Proponuję Państwu programy autorskie, dostosowane do wieku, zainteresowań i potrzeb uczestników. Zobaczycie Państwo nie tylko typowe zabytki Poznania, ale również poznacie wiele zaułków, pięknych, nie odwiedzanych, a ciekawych zakątków naszego grodu.

Przykładowe tematy naszych przechadzek po Poznaniu.

                                 chcesz bardziej szczegółowy program wycieczek? kliknij

– średniowieczny Poznań,

– szlakiem królów i cesarzy,

– śladami poznańskich legend,

– szlakiem znanych Poznaniaków,

– Poznań medyczny,

– żydowski Poznań,

– zielony Poznań,

– muzyczna scena Poznania,

– poznańskie sanktuaria,

poznańskie browary,

– powstańcze tradycje Poznania. 

poznańśkie koziołki

Jeśli macie Państwo własny pomysł na Poznań, nie wahajcie się nam  go zdradzić, razem przygotujemy ofertę szytą na miarę, dostosowaną do Państwa możliwości i pomysłu.

Współpracuję na stałe z  biurami podróży, oprowadzając dla nich Gości po polsku, hiszpańsku, niemiecku, czy francusku. Ponadto współpracuję również z licencjonowanymi przewodnikami oprowadzającymi również po angielsku, rosyjsku, włosku, czy portugalsku, nie tylko w Poznaniu, ale również w innych miastach Polski.

 

Naszym Gościom również możemy zarekomendować gdzie w czasie wolnym warto pójść na typowy poznański obiad, co zjeść, gdzie wypić pyszną kawę w nietypowym wnętrzu, kupić pamiątkę, czy przenocować. Polecamy sprawdzonych przewoźników, a na wieczorną imprezę możemy zamówić  DJ-a . Więcej informacji w dolnym menu.

 

Macie Państwo ochotę poznać zabytki Poznania, lub jego okolicę?

Nie wahajcie się, piszcie biuro@margatravel.com,

lub

dzwońcie: 604 428 131